Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

naše cena 149 Kč
skladem

KONTAKTY

Vinitor s.r.o.
Zahradní 729
Ratíškovice
tel: 511 117 859
obchod@vinitor.cz
https://www.facebook.com/vinitor.cz

Přijďte posedět
Přijďte navštívit naše vinné sklepy

 

Plánujete večírek, chcete jen tak posedět a pobavit se? Chystáte firemní večírek nebo chcete ozvláštnit teambuilding? Vinitor vás zve na posezení do našich vinařství.

Během návštěvy přechutnáte naše vína, můžete si prohlédnout naše výrobní prostory, vinohrady či jen posedět u dobrého vína. Dozvíte se více o naší práci, o práci ve vinicích, o technologii výroby, skladování a podávání vína.

Můžete se stavit na malou degustaci, ale i strávit u nás příjemný večer. K vínu si lze objednat malé občerstvení i večerní pohoštění. Na stole můžete mít pečivo, olivový olej, sušená rajčata, sýry i pomazánky, či maso na grilu.

Všechna ochutnaná vína můžete na místě rovněž zakoupit.

Dobrá Vinice

Degustační sklep Nový Šaldorf – posezení pro patnáct osob.

Vinný sklep Konice u Znojma – posezení až pro šedesát osob, bar.

Vinařství Pod Chlumem

Degustační sklep Chlumčany u Loun – posezení až pro 30 osob v kvelbeném sklepě.

Pro rezervaci nás, prosím, kontaktujte zde.

Přijedeme za vámi

Pokud nás nechcete navštívit, přijedeme za vámi.

Volná degustace

Chystáte oslavu? Připravujete svatbu? Nebo jen posezení na zahradě s přáteli či sousedy? Chcete mít možnost degustovat vína podle nálady? Připravíme pro vás degustační stůl, kde seřadíme vína podle aromatiky a chuti kdekoliv v České i Slovenské republice.

Řízená degustace

Chcete více komunikace? Náš vinař či sommelier vám postupně představí naše vína, řekne něco o jejich výrobě, odpoví na otázky. V případě zájmu pohovoří na téma vinohradnictví a vinařství, seznámí vás i se základy degustace vína. Degustace probíhají na základě dohody u nás nebo kdekoliv v České i Slovenské republice. Součástí degustace může být lehké občerstvení ve formě degustačních soust, pomazánek, obložených mís či jiné občerstvení.

Ceny degustací se odvíjí od počtu účastníků, degustovaných vín a občerstvení.

Pro objednávku nás, prosím, kontaktujte zde.